SÖZÜNÜN ARKASINDA DURAN GÜVENİLİR TEK MARKA TABİİKİ DUNYA YARKA

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No 127
İlan Tarihi 23 Ekim 2020
Kimden Üreticiden
Cinsiyeti Dişi
Yaşı 0-3 Aylık
Toplu Satış Var
Nakliye Var

SÖZÜNÜN ARKASINDA DURAN GÜVENİLİR TEK MARKA TABİİKİ DUNYA  YARKA TÜRKİYENİN TEK MARKA TESCİLLİ FİRMASI OLMANIN GURURUNU YAŞAMAKTAYIZ. YAPTIĞIMIZ İŞİN CİDDİYETİNİ GÖSTEREN BU BELGEYİ SİZLERE SUNMAKTAN MUTLULUK DUYARIZ...


MİNİMUM SATIŞIMIZ 100 ADETTİRKENDİ KÜMESLERİMİZDE YETİŞTİRDİĞİMİZ TAVUKLARIMIZI SATMAKTAYIZ.İSTEYEN MÜŞTERİMİZ BENİMLE İRTİBATA GEÇEREK KÜMESLERİMİZDE YERİNDE GÖREREK GÖNÜL RAHATLIĞI İLE TAVUKLARINI ALABİLİRLER. BİZLER SAĞDAN SOLDAN TAVUK TOPLAYIP YARISI BÜYÜK YARISI KÜÇÜK MAL GÖNDERMİYORUZ.GÖNDERDİĞİMİZ TAVUKLARIN TAMAMI VAAD ETTİĞİMİZ HAFTADA VE EŞDEĞER BÜYÜKLÜKTEDİR.4 LÜ KARMA AŞILARI KESİNLİKLE YAPILMAKTADIR.DİLERSENİZ YÜKLEME ESNASINDA KÜMESTE BULUNARAK İŞTİRAK EDEBİLİRSİNİZ.


TÜRKİYE GENELİ ÜCRETSİZ ADRESE TESLİM LOHMAN&ATAKS AŞILARI TAM MERKEZİ KONYA OLAN FİRMAMIZDAN TÜRKİYE'NİN TÜM İLLERİNE SEVKİYATIMIZ VARDIR.BU NEDENLE HER İLDE İLANIMIZ MEVCUTTUR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. KREDİ KARTINA TEK ÇEKİM YAPILIR VE HER ARAÇTA POS MAKINAMIZ BULUNMAKTADIR


 LOHMAN BROWN


*19,20. Haftalar arası yumurtlamaya başlarlar.


*Günde 80 – 100 gram arası yem yemektedirler.


*Salma Tavukçulukta 1 tavuk yılda 280-320 arası yumurta verir.


*Salma Tavukçulukta ki ömrü 3 yıldır.


*Lohman Brownların ağırlığı 1,75-2,7 kg arasındadır.


*Tavuk yumurtadan kesildikten sonra kesilip organik-doğal-gezen tavuk eti olarak satılmaktadır.


*Salma Tavukçulukta en çok tercih edilen ırktır.


   ATAK-S


Atak-S ırkı KONYA TAVUKÇULUK ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ (TAE) tarafından geliştirilen yüksek verimli yumurta ırkı olup salma tavukçuluk için ideal ırklardan biridir. Atak-S tavuğu TAE ’nin 10 yıl süren çalışmalarının sonucu üretilen Türkiye’nin ilk yerli yumurtacı tavuk ırkıdır. Ortalama olarak 2 buçuk  - 3 yıl yumurta vermektedir. Salma tavukçuluk için doğada dirençli olması nedeniyle tercih edilen ırkların başında gelmektedir .Atak-S özellikle son senelerde doğal yumurta üretiminde vazgeçilmez bir ırk olmuştur.


*ORTALAMA 19/20 HAFTALIK ARASINDA İLK KLAVUZ YUMURTASINI VERMEKTEDİR.


*YILDA ORTALAMA OLARAK 240/260 ADET YUMURTA YAPMAKTADIR.


*YUMURTA AĞIRLIĞI ORTALAMA 63-65 GR’DIR.


*YUMURTA RENKLERİ GRİ-BEJ RENGİNDEDİR.


*YEM TÜKETİMİ SALMA TAVUKÇULUKTA ORTALAMA 115/118 GR’DIR.


*AĞIRLIĞI ORTALAMA 18. HAFTADA 1500 GR 80. HAFTADA 2200 GR’DIR.


      AŞI TAKVİMİ1GÜN AMINEW SPREY AŞI (KULUÇKA ÇIKIM AŞISI)  5/7GÜN GUMBOPEST (ENJEKTÖR İLE DERİ ALTI)11GÜN GUMBORO    (İÇME SUYU)15/17GÜN MA-5 CLONE  (İÇME SUYU)21/22GÜN GUMBORO (İÇME SUYU)30/31GÜN GUMBORO (İÇME SUYU)45GÜN MA-5 CLONE 3 (İÇME SUYU)11HAFTA MA-5 CLONE4 (İÇME SUYU)14 HAFTA CLONE 5 ÇİÇEK (İÇME SUYU DERİ ALTI 4LÜ AŞI)


YALAN YANLIŞ BİLGİLERLE TAVUK SATMIYORUZ.DÜRÜST KONUŞUYORUZ AZ AMA ÖZ KAZANIYORUZ


DOĞRU BİLGİ HERZAMAN FİRMANIN VE KİŞİNİN KALİTESİNİ YÜKSELTİR.


MİNİMUM SATİSİMİZ 100 ADETTİR.

Yorumlar
80 kez görüntülendi.

ekumes.com KESİNLİKLE HAYVAN SATIŞI VE ARACILIK YAPMAMAKTADIR.

İlan sahibi ile görüşme sürecinde uzman bir veteriner tarafından hayvanın sağlık kontrolü yapılması tavsiye edilir. Görüntülü görüşme ile hayvanı görmeniz her iki taraf için de iyi olacaktır. Daha önceden yapılan kontrolleri var ise veterineriyle iletişime geçmeniz önerilir.